Відбулося засідання виконкому Сосницької селищної ради

21.03.2016

18 березня 2016 року відбулося засідання виконкому Сосницької селищної ради, на якому було розглянуто наступні питання:

1. Про погодження інвестиційної Програми ПАТ «Облтеплокомуненерго».
  2. Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.
  3. Також були розглянуті заяви про звільнення від за відвідування ДНЗ, про присвоєння поштової адреси, про надання дозволу на знесення будинку, про надання допомоги на поховання, про надання матеріальної допомоги учасникам АТО та інші.