Вітаємо Тамару Чепурну, директорку нашої гімназії, з Днем народження!

10.10.2023

Хороший і мудрий керівник – це запорука успіху у колективі! І сьогодні дружна шкільна родина Сосницької гімназії щиро вітала з Днем народження свою керівницю (директорку) Тамару Чепурну.

👏 До привітань також долучились голова громади Андрій Портний та начальниця відділу освіти Ірина Кальченко. У свою чергу голова громади висловив директорці гімназії подяку за педагогічну працю і виховання молодого покоління.

❤️ Бажаємо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів, а підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров'я, серце, сповнене любові і добра, натхненна думка й щирі почуття.