Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вітаємо з Днем молоді України

Вітання
28.06.2020

Прийміть мої вітання з Днем молоді!

Молодість – унікальна пора в житті кожної людини, коли всі ми сповнені очікувань, ентузіазму, амбітних планів, сміливих ініціатив, бажання всюди встигнути і підкорити самі запаморочливі вершини. Саме на цьому етапі приймаються рішення, які багато в чому визначають подальший життєвий шлях.

Сучасне покоління юнаків та дівчат – це, насправді, творці нашого майбутнього. Сьогодні, як ніколи, наше селище і країна потребують вашої допомоги у своєму становленні. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, належить право на побудову нашого мирного та щасливого майбутнього.

Тож я бажаю кожному, хто тільки-но починає свій дорослий шлях, оптимізму, натхнення, творчої енергії, рішучості і сміливості в здійсненні всього задуманого!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше