Вітаємо з Днем Національної поліції України!
![](http://sosnitsa-rada.gov.ua/storage/news/article/bcc00247e3eab1ef8d0d9957b1d2adcc.jpg)
Шановні працівники та ветерани Національної поліції, прийміть наші вітання з вашим професійним святом!
У цей день ми вшановуємо тих, хто за покликом серця обрав для себе одну з найважливіших і найвідповідальніших професій – захищати правопорядок. Саме цих людей відрізняють високе почуття обов’язку, самовідданість, збереження витримки і гідності у будь-якій ситуації.
Вони несуть службу вдень і вночі, в будні і свята, не зважаючи на особистий час. І, не дивлячись на численні труднощі, втому від безсонних ночей, напружений ритм роботи успішно справляються з виконанням своїх службових обов’язків. Працівники поліції оберігають життя і спокій громадян, інтереси держави, борються з порушеннями закону. Це важка, але почесна місія!
Тому у цей святковий день бажаємо вам, працівники поліції, щоб ваше життя завжди було наповнене радісними подіями, а діяльність відзначалась визнанням і повагою людей! Прийміть щирі побажання здоров’я, миру і благополуччя у ваших родинах, вірних друзів та удачі в справах!
Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний