Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вітаємо з Днем Національної поліції України!

Вітання
04.07.2020

Шановні працівники та ветерани Національної поліції, прийміть наші вітання з вашим професійним святом!

У цей день ми вшановуємо тих, хто за покликом серця обрав для себе одну з найважливіших і найвідповідальніших професій – захищати правопорядок. Саме цих людей відрізняють високе почуття обов’язку, самовідданість, збереження витримки і гідності у будь-якій ситуації.

Вони несуть службу вдень і вночі, в будні і свята, не зважаючи на особистий час. І, не дивлячись на численні труднощі, втому від безсонних ночей, напружений ритм роботи успішно справляються з виконанням своїх службових обов’язків. Працівники поліції оберігають життя і спокій громадян, інтереси держави, борються з порушеннями закону. Це важка, але почесна місія!

Тому у цей святковий день бажаємо вам, працівники поліції, щоб ваше життя завжди було наповнене радісними подіями, а діяльність відзначалась визнанням і повагою людей! Прийміть щирі побажання здоров’я, миру і благополуччя у ваших родинах, вірних друзів та удачі в справах!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше