Вітаємо з днем працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення!

14.03.2020

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Від усієї Сосницької громади щиро вітаємо вас з професійним святом.

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності селища.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний