Вітання селищного голови до Дня Конституції України

28.06.2020

Шановні жителі Сосницької громади!

Сердечно вітаю Вас з Днем Конституції України!

Саме Конституція закріпила основи демократичного устрою країни, визнала найвищою цінністю людини його права і свободи. Вона сприяє миру та злагоді в нашому суспільстві, збереженню історично сформованої народної єдності, підтримці законності і правопорядку.

В цей день кожен громадянин України відчуває свою причетність до формування вільного, демократичного суспільства.

Тому нехай здійсняться всі ваші починання на благо України та рідного краю! Щиро бажаю всім Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, щастя, успіхів у праці і добрих справах!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний