Волонтер Корпусу Миру навчав користуватися Google Календарем

04.03.2020

Волонтер Корпусу Миру Ітан Елліс (Ethan Ellis) поділився своїми лайфхаками по тайм-менеджменту, а саме розповів та навчив працівників Сосницької селищної ради користуватися Google Календарем.

Дехто вже користувався цим сервісом, інші – створили свій перший календар цього дня.

Використання даного календаря дозволить не тільки не забувати про важливі зустрічі та інші важливі заходи, але й надати доступ до календарів всіх працівників селищної ради. Це дозволить ефективно використовувати робочий час та планувати заходи чи зустрічі виходячи із зайнятості окремих працівників, яку можна відстежити за допомогою загального доступу.