Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як дотримуватись правил військового обліку внутрішньо-переміщеним особам

Новини партнерів
09.05.2022

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» призовники та військовозобов’язані після прибуття до нового місця проживання (в тому числі – тимчасового) зобов’язані в семиденний строк повідомити про це ТЦК та СП (стати на військовий облік).

В зв’язку з цим призовникам та військовозобов’язаним віком від 18 до 60 років, які  тимчасово перемістилися та проживають на території Сосницької громади необхідно звернутися до 3-го відділу Корюківського районного центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат) для постановки на облік призовників та військовозобов’язаних.

Перебування на військовому обліку стане в нагоді під час працевлаштування, отриманні статусу безробітного тощо.

Громадяни, які порушують правила військового обліку будуть притягнені до адміністративної або кримінальної відповідальності згідно із законодавством.

 

Начальник 3-го відділу Корюківського РТЦК та СП підполковник
В. Щербатенко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше