Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З нагоди професійного свята в музеї Довженка зібрались гості

Новини
22.05.2024

Нещодавно в Україні відзначали День музеїв. Тому музейники мали нагоду презентувати свій заклад не тільки як місце, де проводяться екскурсії, але й як майданчик, де воєдино об'єднуються мистецтво, культура, історія, творчість, настрій, музика та позитив.

👍 Цьогоріч до Дня музеїв підготували досить багату програму заходів.

Розпочалась вона з майстер-класів, які привезли чернігівські майстри з Обласного центру народної творчості. Діти та дорослі виготовляли солом'яних пташок і ангелів, глиняних бичків та ляльок з ниток. Було цікаво і творчо!

🎶 Також в кінозалі музею відбувся благодійний концерт за участю талановитих сосничан Сергія Пономаренка та Маргаріти Демиденко.

Розпочався концерт піснею-реквієм нашим загиблим героям –директору Менського музею Віталію Крутому, який загинув 12 травня в боях на Харківщині, сосничанину Юрію Нікитенку, котрий був на війні з 2014 року і помер 13 травня, та всім, хто ціною власного життя оберігав і оберігає нас і Україну.

🖼️ Після виступів артистів відбулась презентація альбому ініціативної групи «Вчасно», яку уособлюють дві чарівні сосничанки – Марія Гирич та Наталя Ващенко. Марія і Наталя під гаслом «Зберегти від забуття» провели ряд досліджень місцевих традицій і все це об'єднали у альбом, який нині активно популяризують.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше