Загальні збори громадян селища

24.03.2016

26 березня 2016 року об 11:00 у Сосницькому Районному Будинку Культури відбудуться загальні збори громадян селища.

Тож запрошуємо жителів Сосницької територіальної громади на схід селища.

На зборах громадян ви почуєте звіти селищного голови Портного А. Д., головного бухгалтера селищної ради Кочубей Л. І., начальника КП «Сосницьке КЖУ» Клименка О. А., а також отримаєте відповіді на запитання.

Нагальним питанням буде доповідь про необхідність затвердження Статуту спільної територіальної громади смт Сосниця, с. Мале Устя, с. Ганнівка, яку доповідатиме депутат селищної ради Ткач А. Л.