Захищаючи Україну загинув воїн родом із Сосниччини Гордієнко Олександр Сергійович

12.07.2023

🕯 І знову болюча втрата...

Захищаючи наш спокій та Україну загинув воїн родом із Сосниччини

🇺🇦 ГОРДІЄНКО Олександр Сергійович

Народився Олександр 11 серпня 1990 р. у Козляничах. Проживав у с. Вишневе, Чернігівського району.

Був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду гранатометника механізованого батальйону.

На жаль, 06 липня 2023 року, у с. Жереб'янки, Василівського району, Запоріжської області, Олександр загинув.

Боляче 💔 Дружина втратила коханого чоловіка, двоє діток – люблячого батька, сестри – брата… Глибоко співчуваємо родині Героя. Нехай Господь Бог допоможе вам перенести цю важку втрату.

Вічна пам'ять і слава Герою! 🇺🇦

‼ Ховатимуть Героя у Чернігові.