Завтра видаватимуть гуманітарну допомогу сім’ям ВПО з дітьми до 18 років!

📦❗Завтра видаватимуть гуманітарну допомогу сім’ям ВПО з дітьми до 18 років!

📅 10 листопада
🕖 з 14:00 до 16:00
📍 Сосницька селищна рада (адмінбудівля на площі)

📦 Видаватимуть продуктові та гігієнічні набори, що надійшли від Корюківської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

ℹ Для отримання допомоги один з батьків має мати при собі наступні документи на всіх членів сім’ї:
🔸 довідки ВПО;
🔸 паспорти;
🔸 ІПН.

❗ Сім’ї ВПО можуть отримати допомогу тільки особисто! Родичам чи сусідам пакунок не видаватимуть.

⚠ Видача здійснюватиметься родинам ВПО, які проживають у Сосниці, Загребеллі, Ганнівці, М. Усті та Масалаївці. Люди, які проживають у селах, отримають допомогу у старостатах.

❗ Це не державна допомога, яка розрахована на кожного жителя громади.