Збираємо пропозиції щодо перейменування вулиць у Сосницькій громаді

02.06.2022

У Сосницькій громаді стартує процес перейменування вулиць, назви яких пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР.

На основі аналізу існуючих назв, місцевими фахівцями в галузі історії був сформований та затверджений перелік тих, які підлягають перейменуванню:

Сосниця

1. вул. 8-го Березня
  2. пр. Гагаріна
  3. вул. Олекси Десняка
  4. вул. Першотравнева
  5. вул. Рокосовського
  6. вул. Суворова
  7. вул. Каштанова (вул. Івана Шмалуна – згідно запиту щодо перейменування від родичів загиблого воїна ЗСУ)
  8. пров. Корнєва (вул. Миколи Адаменка – згідно запиту щодо перейменування на увічнення пам'яті Почесного громадянина Сосниччини Миколи Адаменка)

с. Ганнівка

1. вул. Горького

с. Змітнів

1. вул. Першотравнева

Зверніть увагу: у випадку перейменування вулиці змінювати місце реєстрації, вносити зміни до документів про право власності та інші не потрібно. Всі документи залишаються чинними й ніхто не має права вимагати їх заміни.

Пропозиції можна надати до 1 липня включно, заповнивши відповідну гугл-форму https://bit.ly/3x6mnL1.
Від однієї особи можна подати лише одну пропозицію з її обов’язковим обґрунтуванням. Пропозиції без обґрунтування нової назви, а також ті, які дублюють назву об’єкта(вулиці) в одному населеному пункті, не розглядаються.
Для виключення дублювання назв об’єктів пропонуємо ознайомитися з існуючими назвами за посиланням https://bit.ly/3axOtWL.

Рекомендації та коментарі представника Українського інституту національної пам'яті наведені за посиланням https://bit.ly/3takv1p.

Після завершення збору пропозицій спеціально створена комісія розгляне їх та узагальнить, потім буде проведене громадське обговорення напрацювань та прийняте відповідне рішення про перейменування.

Оголошення про спосіб, дату, час та місце громадського обговорення буде опубліковане додатково. Слідкуйте за новинами.