Жителі Сосницької громади придбали автомобіль для ЗСУ

💙💛 Наближаємо перемогу разом!

🛻 Всього 2 тижні тому до Сосницького волонтерського штабу захисників України надійшов запит-прохання від наших захисників, які зараз знаходяться в районі бойових дій під Бахмутом. Прохання – автомобіль, а ціна питання – приблизно 160 тис. гривень.

✅ І ось цими днями, завдяки всій Сосницькій громаді, необхідна сума коштів зібрана! Автівка вже побувала у Сосниці та вирушила до наших хлопців під Бахмут.

🇮🇩 Друзі з Польщі, крім допомоги з покупкою машини, додатково передали гуманітарну допомогу для хлопців. А від жителів Сосницької громади – солодощі, теплі носки, окопні свічки та інше.

🇺🇦🤗 Від усього серця дякуємо організаторам та всім, хто долучився до збору коштів на автомобіль.