Зміни у графіках погодинного відключення електропостачання
Із сьогоднішнього дня в області почали діяти Графіки погодинного відключення електропостачання (ГПВ).
Усю інформацію, що стосується їх застосування, ви можете знайти на офіційному сайті АТ «Чернігівобленерго» – https://chernihivoblenergo.com.ua/blackouts
❗ Однак є деякі зміни!
Зазвичай на графіку було чітко видно, коли електропостачання у певної черги буде стовідсотково, коли під питанням і коли не буде точно.
👍 Але відключень буде набагато менше, адже граничні величини споживання енергії та потужності для областей дещо більші, ніж ті, що закладені у графіку.
Тому, щоб споживачі бачили реальну картину відключень і могли планувати свій день Чернігівобленерго буде щодня повідомляти оперативну інформацію щодо відключень.
⏰ Так, сьогодні дефіцит електроенергії може виникнути у вечірній час – із 21:00 до 23:00. Лише у цей період будуть застосовані обмеження електропостачання і стосуватимуться вони лише однієї черги. Сьогодні це буде перша черга. Далі вони, відповідно, чергуватимуться.
‼️ Щодня близько 18 години на сторінках Чернігівобленерго повідомлятимкть прогнозовані години відключень на наступний день і черги, які будуть у ці години задіяні.
Сторінки Чернігівобленерго
Черги відключень залишають незмінними. Переглянути їх можна за посиланням https://bit.ly/4bI688v
🙏 Ввідповідально віднесіться до споживання електроенергії. Якщо ми будемо економити її (особливо у пікові години – з 8:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00), це дозволить ще більше скоротити кількість і тривалість відключень.
‼️ Якщо ж ситуація в електромережах буде погіршуватися – травалість та кількість відключень буде змінюватися.