Нові правила проїзду вантажного транспорту вагою понад 7 тонн

У 2017 році в смт Сосниця в районі перехрестя вулиць Чернігівська та Корнєва, де здійснюється круговий рух, було влаштовано нове асфальтобетонне покриття. На зазначені цілі були витрачені значні кошти з обласного бюджету.

Щоденно, в напрямку вулиць Корнєва-Чернігівська через «Круг», здійснюючи рух по колу, при повороті ліворуч пересувається значна кількість великотоннажних вантажних автомобілів. Це призводить до значних навантажень на улаштоване нове тверде покриття автодороги, в результаті чого на ній почали утворюватися тріщини, виникає колійність, що в свою чергу стає причиною передчасного псування нового асфальту.

З метою збереження асфальтобетонного покриття було прийнято рішення заборонити рух транспортних засобів, маса яких перевищує 7 тонн.

Транспортні засоби масою понад 7 тонн зможуть здійснювати свій транзитний рух через смт Сосниця об’їзною національною автомобільною дорогою  Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч та вул. Корнєва.

Сосницька селищна рада