Обережно, небезпечні знахідки!

Знайти сьогодні вибухонебезпечний предмет можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях міст.

Під вибуховими пристроями слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.

Земля таїть багато небезпечних знахідок, особливо пісня зими, та як відбувається рух ґрунту ,на які можна натрапити під час прогулянок лісом, походів і стати їх жертвами, навіть, не підозрюючи про це. Ніхто не може гарантувати, що у землі під багаттям, розкладеним на лісовій галявині, не ховаються снаряди часів війни.

У квітні минулого року на території Сосницького району виявлено 1 артилерійський снаряд та 2 підривники до нього часів другої світової війни біля с. Мала Бондарівка.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Слід пам’ятати, що боєприпаси часів війни й досі несуть загрозу людям. З часом, вони не втрачають своєї смертельної сили, а стають ще більш небезпечними під впливом природних явищ. Їх знешкодженням мають займатися лише фахівці.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! СУВОРЕ ВИКОНАННЯ ЦИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ – ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ!

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області
Довгаль Є.В.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: