Обговорили організаційні та правові питання створення ОСББ

Вже багато років поспіль в Україні реалізуються різноманітні грантові проекти Програми розвитку ООН (ПРООН), у т.ч. для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На Чернігівщині найбільш активним учасником цих програм є Ніжин, досить активні Прилуки, а от ОСББ Сосниці поки що цих можливостей для себе не відкрили.

Аби якомога більше вже існуючих і потенційних ОСББ дізналися про можливості проекту ЄС-ПРООН, сьогодні у малому залі будинку культури відбувся інформаційна зустріч про переваги та можливості ОСББ.

Під час обговорення регіональний координатор проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Ніна Подколзіна розповіла що таке ОСББ і чому його створення має значні переваги.

Наразі існує унікальна можливість прийняти участь у дворічному проекті Програми розвитку ООН (ПРООН. Його завдання — мобілізувати співвласників багатоквартирних будинків та допомогти їм організувати ОСББ у своїх в будинках.

В подальшому ж новостворені ОСББ зможуть приймати участь у різноманітних грантах та отримувати кошти з Фонду енергоефективності, який незабаром розпочне свою роботу, що в свою чергу призведе до модернізації будинків та дозволить зменшити споживання енергоресурсів.

Участь у проекті можуть прийняти ініціативні групи та ЖБК, які мають на меті створити ОСББ. Це чудова можливість навести порядок та модернізувати свій будинок, витративши мінімум коштів.

4 млн євро для ОСББ

ЄС надає фінансування розміром 4 млн євро в межах Програми підтримки енергоефективності для України (EE4U). ПРООН надаватиме технічну допомогу шляхом впровадження проекту, який триватиме з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2020 року.

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням www.houses.in.ua/registration

Дізнатися більше можна за посиланням ЄС надає 4 млн євро для створення нових ОСББ в Україні.

Сосницька селищна рада запрошує ініціативні групи та ЖБК, які мають бажання покращити свої умови проживання до участі у проекті.

За додатковою інформацією звертатись до Сосницької селищної ради:

вул. Лесі Українки, 3
2-12-32