Оголошення про громадські слухання щодо розробки генерального плану смт Сосниця

Згідно статей 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадських слухань матеріалів генерального плану смт Сосниця Чернігівської області, що розробляється відповідно до рішення чотирнадцятої сесії Сосницької селищної ради від 23 лютого 2017 р.

Мета проекту – визначення основних принципів та напрямків планувальної організації і функціонального призначення території та формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої і транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища.

Розробник містобудівної документації – ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя» (м. Київ).

Строки ознайомлення з проектами містобудівної документації – 1 місяць з моменту розміщення оголошення на офіційному сайті селищної ради; строк подання пропозицій протягом місяця з дня публікації оголошення; прилюдне експонування матеріалів генерального плану здійснюється щоденно за адресою смт Сосниця, вул. Лесі Українки, 3, а також на сайті Сосницької селищної ради.

Існуюче використання території. Схема існуючих планувальних обмежень
Основне креслення. Схема проектних планувальних обмежень