Оголошення про намір передати в оренду майно спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради

Відділ  освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної  ради оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради

1. Назва й місцезнаходження об’єктів:

частина Сосницького селищного будинку культури  (одне приміщення)   за адресою: Чернігівська область, Сосницький район, смт Сосниця, вул. Довженка, 71 а.

приміщення спортивної зали Сосницької гімназії ім. О.П.Довженка за адресою: Чернігівська область, Сосницький район, смт Сосниця, вул. Гагаріна, 22 А.

районний будинок культури за адресою: Чернігівська область, Сосницький район, смт Сосниця, вул. Освіти, 22 а.

Кінотеатр ім. Довженка, за адресою: Чернігівська область, Сосницький район, смт Сосниця, вул. Л.Українки, 34.

1. Цільове використання об’єктів :всі види цільового використання не заборонені Законодавством.
  2. Розмір орендної плати: буде визначений відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради, затвердженої рішенням 8 сесії Сосницької селищної ради VІІ скликання від 15 червня 2018 року.
  3. Орендодавець: відділ освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради.
  4. Заяви про оренду вищевказаного майна спільної власності територіальної громади приймаються протягом 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення на офіційному сайті відділу  освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної  ради до 12 грудня 2019 року  включно. Бажаючим орендувати приміщення необхідно подати відповідну заяву до відділу  освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної  ради за адресою: вул. Виноградського,36,смт.Сосниця, Чернігівська область, 16100.
  5. Умови, яким повинні відповідати пропозиції заявника, що викладаються в заяві на оренду майна, а саме: зобов’язання щодо використання об’єкта оренди за цільовим призначенням; погодження з умовами типового договору оренди; погодження з базовою орендною платою.
  6. Термін, на який майно передається в оренду:  до 5 років, якщо менший термін не запропоновано заявником.
  7. Заявник, із яким укладається договір оренди, компенсує Орендодавцеві вартість проведеної незалежної оцінки майна.
  8. Ознайомитись з умовами Типового договору оренди нерухомого майна, положенням про порядок передачі майна в оренду, а також із переліком документів, які подаються фізичними та юридичними особами разом із заявою, можна на офіційному веб-сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної  ради osvita@gmail.com або у відділі  освіти, культури, молоді та спорту Сосницькоїселищної  ради за адресою: смт. Сосниця, Чернігівська обл., вул. Виноградського,36.