Оголошення про збір ідей проектів до стратегії розвитку

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ
до Стратегії розвитку
Сосницької об’єднаної територіальної громади
на період до 2027 року

Сосницька селищна рада за сприяння Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування розробляє Стратегію розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Сосницької громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проекту – не більше як 2 роки (2019 – 2020 роки).
  3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).
  6. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Сосницької громади (Додаток 2).
  7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 22 листопада 2018 року, до 17.00 год.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: radasel@ukr.net  з поміткою «Проекти до Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, приходьте, будь-ласка, до начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Сосницької селищної ради Ткача Андрія Леонідовича , попередньо зателефонувавши за тел. 2-12-75.

Дивіться приклади заповненої форми проектної ідеї в Додатку 3.

Сосницька селищна рада