Оголошуємо конкурс соціальних та культурних проектів для дітей та молоді

Сосницька селищна рада оголошує «Конкурс соціальних та культурних проектів для дітей та молоді» (далі – Конкурс).

Кожен представник молоді Сосницької ОТГ може стати учасником процесу взаємодії влади та жителів щодо впровадження механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів селищного бюджету.

Проекти (ініціативи) обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Загальний бюджет Конкурсу складає 100 000 грн.
  2. Максимальний бюджет одного проекту (ініціативи) – 10 000 грн.
  3. Термін подання проектів з 17 квітня по 17 травня 2019 р. включно.
  4. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).
  5. Автором проекту повинен бути громадянин (громадянка) України віком від 16 до 35 років, або ініціативна група з не менше 3-осіб, яку очолює особа віком від 16 до 35 років, та до складу якої можуть входити громадяни України віком від 12 до 35 років.
  6. Проект на Конкурс має право подавати автор проекту чи керівник ініціативної групи (один із членів ініціативної групи за її дорученням).
  7. З метою уникнення конфлікту інтересів автором проекту чи перебувати у складі ініціативної групи не може виступати громадянин(громадянка) України, який постійно працює в загальноосвітньому навчальному закладі, дошкільному навчальному закладі чи закладі позашкільної освіти Сосницької селищної ради чи іншого закладу освіти України.

Підстави для відмови у реєстрації конкурсної заявки:

• невідповідність змісту проекту основним напрямам, умовам проведення Конкурсу, вимогам щодо їх розробки;
  • недотримання умов Конкурсу щодо комплектності поданих документів;
  • порушення інших умов, визначених умовами Конкурсу.

Конкурсна документація, що надійшла після кінцевої дати її подання, зазначеної в оголошенні про проведення конкурсу, не розглядається.

Визначення конкурентних переваг (оцінка) проектів здійснюється за такими критеріями

• відповідність проекту формі заявки;
  • відповідність основним напрямкам, за якими розробляється проект;
  • ступінь актуальності проблеми для громади;
  • реалістичність і досяжність цілей проекту;
  • наявність чіткого плану реалізації проекту;
  • участь автора (авторів) проекту в процесі реалізації проекту;
  • залучення до реалізації проекту місцевих жителів, ініціативних груп;
  • реалістичність і обґрунтованість витрат за проектом;
  • співвідношення запрошуваних та власних засобів для реалізації проекту.

Подача проектів

Подати проект до участі у Конкурсі можна двома шляхами:

• зареєструвати проект в загальному відділі Сосницької селищної ради. смт Сосниця, вул. Лесі Українки, 3, кабінет №2. Тільки в робочі години.
  • надіслати його електронною поштою на e-mail sosn@cg.gov.ua з поміткою (тема листа) – «Конкурс молодіжних проектів».

Розгляд конкурсних пропозицій комісія починає після закінчення строку їх подання. На засідання комісії запрошується представники усіх учасників, які подали заявку на участь у конкурсі.

У процесі підготовки проектів їх розробники мають право звертатися, у разі потреби, до конкурсної комісії для одержання додаткової інформації.

Тому якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, приходьте, будь-ласка, до начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Сосницької селищної ради Ткача Андрія Леонідовича, попередньо зателефонувавши за тел. (04655) 2-12-75, або 097 670 90 84.