Особи, що перебувають на обліку у Сосницькій районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості, дізналися про права і свободи громадян

18 серпня 2021  року з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України начальник  Сосницького бюро правової допомоги Олена Прасол взяла участь у семінарі, який відбувся  на базі Сосницької районної філії Чернігівського обласного  центру зайнятості для громадян,  які перебувають на обліку у Сосницькій районній філії Чернігівського обласного  центру зайнятості. Тема семінару –  « Права і свободи громадян».

Під час проведення семінару присутні дізналися,  що дотримання прав і свобод людини є пріоритетом для держави. В Конституції України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Працівник бюро акцентувала увагу на тому, що з метою забезпечення дотримання в державі прав і свобод людини і громадянина, потрібно, щоб на всіх рівнях влади та кожним громадянином було високо усвідомлена важливість дотримання прав і свобод людей.

По завершенню семінару учасники задавали питання, на які отримали відповіді.

Нагадуємо, що фахова правова допомога надається Сосницьким  бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька,32 тел. 2-02-93 .

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., буд.6А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.