Освітян Сосницької громади привітали з Днем вчителя

В Сосниці, у селищному Будинку культури, сьогодні відбулося традиційне свято, присвячене Дню вчителя.

Привітати усіх вчителів з їх професійним святом завітали Сосницький селищний голова Андрій Портний, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Ігор Кустенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Дусь, помічник народного депутата Анатолія Євлахова Іван Портний.

За сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти відбулося нагородженя кращих педагогів та працівників освітніх установ.

Тож ще раз вітаємо всіх педагогів, бажаємо нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров’я та благополуччя! І нехай посмішки дітей – найголовніша нагорода за вашу благородну працю – супроводжують вас на всьому життєвому шляху!

Сосницька селищна рада