Ознайомилися із станом будівництва амбулаторії в Чорнотичах

Впровадження реформи первинної медичної допомоги у сільській місцевості в Чернігівській області відбувається успішно. Свідченням цьому є будівництво і нашої Чорнотицької, однієї із 21 запланованих в області, амбулаторій сімейної медицини.

Тому сьогодні, щоб ознайомився з ходом виконання робіт по будівництву амбулаторії, об’єкт відвідав начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха.

Нагадуємо, що будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини  в Чорнотичах триває в рамках виконання Ініціативи Президента України з реформування первинної ланки медичної допомоги в сільській місцевості.

Реалізується проект за кошти субвенції на розвиток сільської медицини та 10-відсоткового співфінансування з бюджету. Загальна вартість цієї амбулаторії складає майже 5,4 млн грн. Таким чином розмір співфінансування –  540 тис. грн.

Сосницька селищна рада