Перегляд тарифів з вивезення рідких відходів

Повідомлення

комунального підприємства «Сосницьке КЖУ», про намір перегляду тарифів на послугу з вивезення рідких побутових відходів

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року  КП «Сосницьке КЖУ» інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послугу з вивезення рідких  побутових відходів.

Діючі тарифи на послугу були затверджені рішенням двадцять першої сесії Сосницької  селищної ради від 10.09.2008 року, є збитковими і не покривають витрат підприємства.

З незалежних від підприємства причин значно зросла виробнича собівартість послуг, що обумовлено  підвищенням цін на паливо-мастильні матеріали, матеріали для поточного ремонту, збільшенням розміру мінімальної заробітної плати  за період з 2008-2016 р.р. та вартості всіх договірних робіт та послуг.

Враховуючи вище викладене,  основними причинами збільшення тарифів є загальнодержавні об`єктивні причини, а саме:

  • зростання цін на паливо-мастильні матеріали – з 5,75 грн. до 18,44 грн., ріст в 3,2 рази.
  • зростання вартості матеріалів в 3 рази.
  • зростання мінімальної заробітної плати – з 440 грн. до 1378 грн., ріст в 3,8 рази.
  • також у тариф внесено витрати на страхування, технічний огляд автомобіля.

Подальше  надання підприємством послуги з вивезення рідких побутових відходів в існуючих умовах є збитковим.

У зв’язку з вищевикладеним, виникла необхідність встановити обґрунтовані тарифи на послуги з вивезення рідких побутових відходів.

Розрахунок наданих тарифів здійснювався відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1010 від 26.07.2006 року «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Всі зауваження і пропозиції від фізичних і юридичних осіб просимо надсилати  протягом 14 днів з дня публікації повідомлення за адресою: КП «Сосницьке КЖУ» вул. Б.Хмельницького, 6, смт. Сосниця, 16100 або на e-mail  sosnytsya-kp@ukr.net

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: