Підсумки етапу подання проектів на громадський бюджет 2019

Вчора, 18 березня 2019 року, закінчився етап подання проектів для реалізації в 2019 році.

Отже, які проекти подано та сума проекту:

Сосниця (разом з Малим Устя та Ганнівкою):

1. Очистка, поглиблення та благоустрій водойми поблизу музею ім. О.П.Довженка (автор Жижиленко Григорій Васильович) – 62 000 грн;
  2. Організація світлового забезпечення культурно-масових заходів, що проводяться на території громади (автор Панкевич Валерій Михайлович) – 62 500 грн;
  3. Монтаж дерев’яних кладок на річці Убідь (автор Супрун Віталій Володимирович) – 30 000 грн;
  4. Встановлення велопарковки на території гімназії ім. О.П.Довженка (автор Душик Наталія Володимирівна) –
    62 000 грн.

По Волинківському старостату:

1. Обігрів глядацького залу Волинківського сільського будинку культури (автор – Сипченко Ольга Миколаївна) – 20 017 грн.

По Загребельському старостату:

1. Створення сучасного простору для розвитку та дозвілля дітей та молоді в Загребельському сільському клубі (автор Кравченко Наталія Михайлівна) – 29 100 грн.

По Киріївському старостату:

1. Встановлення болер’яну в Киріївському Центрі народних традицій та дозвілля(автор Сенча Василь Михайлович) – 14 759 грн.

По Матвіївському старостату:

1. Оновлення матеріально-технічної бази спортивного залу Поліського клубу(автор Ревенко Людмила Миколаївна) – 14 360 грн.

По Чорнотицькому старостату:

1. Благоустрій джерела святих апостолів Петра й Павла (автор Дендак Ярослав Михайлович) – 28 300 грн.

По Пекарівському старостату ЖОДНОГО ПРОЕКТУ, на суму 18240 грн., на жаль, не подано.

Подробиці по проектам тут – http://sosnitsa-otg.ci.org.ua/

Тепер настав етап експертизи проектів.
Зовсім скоро очікуйте оголошення про дату та час засідань експерної комісії, де буде оцінено реалістичність реалізації кожного проекту, вивчено належність об’єктів до комунальної власності та гальнодоступність результатів реалізації, а також на комісію буде запрошено авторів проектів, які нададуть необхідні пояснення, можуть внести уточнення, мають право контролювати та активно долучатись до процесу реалізації.

Хто може виграти – це визначить відповідне загальне голосування окремо в межах старостатів чи по Сосниці(з Малим Устям і Ганнівкою)..

Автори проектів тепер мають право агітувати за свої проекти.

В Сосниці є вибір – з 4 проектів пройде лише 2.
По селам – лише по одному (нажаль, в цьому році там не спостерігається конкуренція – будемо напрацьовувати заходи для пожвавлення цього процесу).

Невикористані кошти (це щодо неактивності Пекарівського старостату) або будуть спрямовані на інші проекти, які не пройдуть (в межах доступного залишку) або спрямовані на інші цілі фінансування потреб громади.