Почалась передплата на друге півріччя

Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» повідомляє, що з 12 квітня 2018 р. розпочалась передплатна кампанія на періодичні друковані видання на ІІ півріччя 2018 р.

Зручно, швидко та своєчасно оформити передплату, як за готівку, так і по безготівковому розрахунку ви можете: у будь-якому відділенні поштового зв’язку; безпосередньо через листоношу.

Приймання передплати здійснюється у такі терміни:

• на видання України – до 15 червня 2018 року,
  • на видання зарубіжних країн – 02 червня 2018 року,
  • на обласні та районні видання – до 26 червня 2018 року.

Зі свого боку ПАТ «Укрпошта» під час передплатної кампанії на ІІ-ге півріччя 2018 р. організовує низку заходів та запрошує всіх взяти активну участь у них, зокрема:

1. Акція «Декада передплати». Оформити передплату на видання за акційною (зі знижкою) ціною можливо протягом десяти днів під час передплатної кампанії.
  2. Акція «День передплатника». Взявши участь у цьому заході, представники редакцій (видавництв) мають змогу ознайомити споживачів і представників юридичних осіб із своїми виданнями, цікавими новинками та рубриками, які плануються розміщувати в наступних випусках видань. Графік проведення днів передплатника по всій Україні додається.
  3. Всеукраїнська акція з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!» (30.05.- 15.06.2018). Акція має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати періодичні друковані видання дитячої та юнацької тематики.
  4. Акція «Передплати пресу батькам». Під час передплатної кампанії споживачам пропонується оформити передплату своїм батькам і виявити у такий спосіб увагу та турботу до своїх близьких людей.

Інформацію щодо періодичних видань та професійну консультацію ви можете отримати від працівників поштових відділень зв’язку.

Більше інформації ви можете знайти на сайті ukrposhta.ua

Чекаємо на вас у відділеннях поштового зв’язку та сподіваємося, що ви станете нашими постійними клієнтами.

Будьте разом з нами!

Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта»