Почали встановлювати відеокамери в рамках програми «Безпечна Сосниця»

В Сосниці почали встановлювати відеокамери спостереження, передбачені цього року прийнятою програмою «Безпечна Сосниця». На сьогодні встановлено відповідний сервер для отримання та довготривалого збереження інформації та 2 камери відеоспостереження із можливістю автоматичного розпізнавання та фіксації державних номерних знаків авто. Це дасть змогу оперативно відслідковувати автомобілі які перебувають у розшуку або які були помічені під час вчинення злочину.

Обидві камери встановлені на вул. Корнєва, одна біля центрального кладовища, а інша в районі «5-ти кутів».

При встановленні кожна камера потребує проведення трьох окремих видів робіт: підключення електроживлення, підключення до мережі інтернет і, власне, підключення самої камери.

Камер спостереження потрібно стільки, щоб система «Безпечна Сосниця» дійсно слугувала охороні правопорядку, тому наступного року встановлення відеокамер за цією програмою продовжиться. Так як витрати на серверну складову – це те, що вимагало найбільших коштів і вже придбано в цьому році, то всі фінансові ресурси в рамках цієї програми у 2017-му йтимуть тільки на камери. Планується встановити ще 4 відеокамери.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: