Польські гміни і ОТГ Чернігівщини обмінялися досвідом

Упродовж тижня польська делегація Асоціації гмін басейну річки Віслока, а саме представники дванадцяти гмінів, перебували з навчальним візитом на Чернігівщині. Польські колеги розповіли про власний досвід, як зміцнювати місцеве самоврядування, а українські голови громад ознайомили закордонних гостей з найліпшими практиками успішних ОТГ.

Напревеликий жаль, через дуже стислий графік, наші друзі з Польщі не мали змоги відвідати Сосницьку ОТГ.

Тому, щоб зустрітися з війтами та бурмістрами Асоціації гмін, обговорити питання співробітництва, та остаточно узгодили деталі наміру укласти угоду про партнерство Сосницької ОТГ з містом Пільзно Андрій Портний завітав до Батурина. Саме тут, у палаці Розумовського, Леонід Душа, голова Батуринської міської ради та Войцех Станішевський, бургомістр ґміни Бджостек підписали угоду про співпрацю.

Потім учасники заходу вирушили до Плисківської ОТГ, де ознайомилися з організацією роботи з розвитку спорту та сфери відпочинку. Також був проведений товариський футбольний матч між польськими війтами та головами ОТГ на честь Дня Європи.

Дякуємо організаторам візиту – Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Чернігівський центр підвищення кваліфікації, НГО Сіверський Інститут Регіональних Досліджень.

Сосницька селищна рада