Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує два конкурси на отримання грантів

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє про конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP).

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує два конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP).

  1. Конкурс «Невеликий грант» для проектів від 10 тисяч до 200 тисяч доларів США

Конкурс «Невеликий грант» відбуватиметься в один тур. В рамках цієї програми Фонд AFCP прийматиме пропозиції по10 грудня 2016 року. Програма «Невеликий грант» спрямована на збереження пам’яток культури, музейних колекцій та традиційних мистецьких форм.

  1. Конкурс «Великий проект» для проектів від 200 тисяч до 500 тисяч доларів США

Конкурс «Великий проект» відбуватиметься у два тури. В рамках цієї програми Фонд AFCP прийматиме пропозиції на перший тур до 10 грудня 2016 року. Переможці першого туру будуть запрошені для участі у другому турі наприкінці лютого 2017 року. Програма «Великий проект» спрямована на збереження визначних археологічних об’єктів, історичних будівель, пам’ятників та музейних колекцій, що мають виняткову цінність у відображенні чи інтерпретації спадщини країни чи регіону.

  • Для участі у конкурсах необхідно надіслати заявку, форми та кошторис в електронному вигляді до 10 грудня 2016 року за адресою: Kyivafcp@state.gov

Більш детальна інформація на сайті Посольський фонд США збереження культурної спадщини.

Заступник директора Департаменту К.В. Лубенцов

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: