Повідомлення про намір перегляду тарифів на послугу з розміщення ТПВ

Повідомлення
комунального підприємства «Сосницьке КЖУ»
про намір перегляду тарифів на послугу з розміщення  ТПВ

 

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року  КП «Сосницьке КЖУ» інформує споживачів про намір здійснити заміну тарифів на послугу з розміщення  твердих побутових відходів.

Діючі тарифи на послугу, які були затверджені рішенням виконавчого комітету Сосницької селищної ради №41 від 10.05.2017р. року,є збитковими і не покривають витрат підприємства.

З незалежних від підприємства причин  зросла виробнича собівартість послуг,що обумовлена підвищенням цін на паливо-мастильні матеріали,матеріали для поточного ремонту, збільшенням розміру мінімальної заробітної плати  та вартості всіх договірних робіт та послуг.

Подальше  здійснення підприємством господарської діяльності в існуючих умовах може призвести до неможливості забезпечення належного санітарного стану та виникнення негативних наслідків в роботі   полігону .

 У зв’язку з вищевикладеним, виникла необхідність здійснити заміну тарифів на послугу з розміщення  твердих побутових відходів.   КП «Сосницьке КЖУ»  підготувало розрахункові матеріали  для встановлення  тарифів  .У таблиці 1 зображено розмір планового тарифу на розміщення  ТПВ та його структура.

 Розрахунок наданих тарифів здійснювався відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1010 від 26.07.2006року «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом  7 календарних днів з дня повідомлення на офіційному сайті органу місцевого самоврядування

 за адресою : 16100, смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького,6  або на електронну адресу: sosnytsyakp@ukr.net

Табл.1 Розмір планового тарифу на розміщення  ТПВ та його структура.

Адміністрація :    КП «Сосницьке КЖУ»

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: