Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір  КП «Сосницьке КЖУ» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків,споруд та прибудинкових територій

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг,структуру цін/тарифів, з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальної громади,із змінами та доповненнями.

Метою зміни тарифу в КП «Сосницьке КЖУ» ,є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

Обгрунтування необхідності встановленя тарифів для КП «Сосницьке КЖУ» на 2018 рік:

• діючі тарифи, встановлені рішенням виконавчого комітету Сосницької селищної ради № 143 від 19 серпня 2011 року ,та 04.04.2016 року рішенням виконавчого комітету Сосницької селищної ради №85 тариф було скориговано на 0,10 грн.в розрізі збільшення вартості послуги з вивезення твердих побутових відходів, не забезпечують стовідсоткове відшкодування вартості послуг,  рівень відшкодування складае 56%.

Причини зміни тарифів  зумовлені зростанням:

• вартості електроенергії  в п’ять разів (з 0,3040 до 1,4 грн.за 1кВт)
  • мінімальної заробітної плати на 189 %.(з середньої  мін.з/плати 972 грн.до 1841грн)
  • вартості матеріалів та комплектуючих  у чотири рази.

Таб.1 Структура тарифу на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

Зауваження та пропозиції приймаються  протягом 7 календарних днів. з дня повідомлення на офіційному сайті органу місцевого самоврядування, за адресою : 16100, смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького,6, або на електронну адресу: sosntsya-kp@ukr.net

Адміністрація КП «Сосницьке КЖУ”