Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

ПОВІДОМЛЕННЯ

Проєкт регуляторного акта – рішення сесії «Про внесення змін до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів на території Сосницької селищної ради»

Мета проєкту – забезпечити  недопущення занепаду рекламного ринку в селищі

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовій формі за поштовою адресою: 16100, смт. Сосниця, вул. Л. Українки,3; та електронною адресою sosn@cg.gov.ua від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою

Строк отримання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення в друкованих ЗМІ.