Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення сесії «Про внесення змін до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів на території Сосницької селищної ради»

Проєкт регуляторного акта – рішення сесії «Про внесення змін до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів на території Сосницької селищної ради»

Мета проєкту – забезпечити  недопущення занепаду рекламного ринку в селищі

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовій формі за поштовою адресою: 16100, смт. Сосниця, вул. Л. Українки,3; та електронною адресою sosn@cg.gov.ua від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою

Строк отримання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення в друкованих ЗМІ.

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Сосницької селищної ради в рубриці «Регуляторні акти» за посиланням https://sosnitsa-rada.gov.ua/normativni-documenti/regulyatorni-akti/

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: