Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

Сосницька селищна рада повідомляє, що у зв’язку з розробленням Генерального плану смт Сосниця на виконання вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  на офіційному сайті Сосницької селищної ради  оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту генерального плану смт Сосниця, Сосницького району Чернігівської області.  Розробником Генерального плану є ДП «ДІПРОМІСТО» м. Київ.

Ознайомитись з публікацією можна за посиланням — Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту генерального плану.  Зауваження та пропозиції приймаються до  24.05.2019 р. за адресою: 16100 Чернігівська обл., Сосницький р-н, смт. Сосниця, вул. Лесі Українки, буд. 3 чи електронною поштою на адресу sosn@cg.gov.ua.