Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

про
оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів»

Проект регуляторного акта – рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів»

Розробник проекту – фінансове управління  Сосницької селищної ради.

Мета проекту – встановлення на території Сосницької селищної ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 16100, смт. Сосниця, вул. Л. Українки,3;

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення в друкованих ЗМІ.