Пояснення щодо встановленої на центральній площі ялинки

10.12.2018 року на центральній площі селища під час приготування до свята відкриття ялинки 19 грудня 2018 року була встановлена ялинка. Встановлення її викликало обурення жителів Сосниці оскільки вона була видалена працівниками КП «Благоустрій –Сосниця» на території кладовища в смт Сосниця.

Керівництвом комунального підприємства було прийнято рішення про видалення ялинки з кладовища та встановлення її на центральній площі селища без погодження з керівником громади. Ялинка – переросла, аварійна та становила небезпеку на кладовищі для встановлених пам’ятних надгробків та життя людей, які відвідували померлих родичів на кладовищі.

Станом на 12.00 годину 13.12.2018 року головою селищної ради А.Д. Портним було дано вказівку керівництву КП «Благоустрій-Сосниця» про демонтаж ялинки та встановлення іншої.

Відповідальним особам буде винесено догану за прийняте рішення.

Ми просимо вибачення за негативні емоції, які викликало встановлення ялинки, напередодні новорічних свят!

Сосницька селищна рада