Представники сфери соціальних послуг Сосниці навчались в Чернігові

У Чернігові відбувся третій заключний цикл семінарів «Вдосконалення системи управління соціальними послугами в ОТГ» проєкту «Соціальні послуги в громадах – підтримка реформи соціальної політики в Україні».

Сосницьку громаду представляли секретар селищної ради Світлана Пастушенко та директор територіального центру соціального обслуговування Тетяна Сіра.

Працівники сфери соціальних послуг з громад Чернігівської області дізналися від експерта Мірослава Ольчака, як планувати послуги соціальної допомоги в громадах, як працювати над документами з планування для вирішення соціальних проблем, як проводити анкетні опитування мешканців громади для визначення соціальних проблем.

На семінарах багато часу було приділено практичним вправам, таким як здійснення SWOT-аналізу учасниками певних соціальних проблем.

Експертка Катажина Ростек, керівниця центру соціальної допомоги гміни Тлущ, розказала про кращі практики зі сфери соціальних послуг у своїй гміні, поділилася досвідом реалізації проєктів та надихаючими прикладами рішень у сфері соціальних послуг.

Сосницька селищна рада