Презентація Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату

Сосницька ОТГ налаштована на ефективний розвиток, зміни і перетворення та планує своє майбутнє через стратегічні підходи. 26 січня 2016 року було зроблено важливий крок для організації сталого енергетичного розвитку Сосниці шляхом приєднання до Європейської ініціативи «Угода Мерів».

Одним із завдань, яке визначено в рамках підписаної «Угоди мерів» – розроблення  стратегічного документу «План дій сталого  енергетичного розвитку та клімату Сосницької об’єднаної  територіальної громади на період  2019 – 2030 р.», який виступатиме орієнтиром для планування  енергетичної політики громади і виступатиме настановою  для формування пріоритетів та заходів, орієнтованих на  процеси енергозбереження.

Саме вчора відбулася презентація Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Сосницької громади.
Андрій Портний представив робочій групі План, який був підготовлений в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», за підтримки Фонду RcErBs.

Також з представниками Фонду робочою групою були обговорені можливі варіанти подальшої співпраці.

Запрошуємо всіх бажаючих до обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату

План дій сталого енергетичного розвитку та клімату спрямований на зменшення споживання енергоносіїв та зниження викидів СO2.

Документ необхідний для того, щоб Сосниця могла стати повноцінним учасником Угоди мерів – провідної ініціативи ЄС, яка спрямована на підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії.

Підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СO2 щонайменше на 30% до 2030 року.

У свою чергу, Угода мерів відкриває шлях до отримання грантів та вигідних кредитів на енергозбереження під мінімальні відсотки.

Цей План аналізує нинішній стан справ енергоефективності та викидів СO2 та намічає низку заходів в муніципальному секторі, житловому, на комунальних підприємствах, спрямованих на підвищення енергоефективності.

Тож запрошуємо всіх бажаючих долучитись до обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату і пропонуємо ознайомитися з робочою версією даного документа.