Приберемо Сосницю разом: у селищі пройшла масштабна толока

Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити селище чистішим і привабливішим. Тому щороку організовуються так звані суботники, які мають на меті приведення до порядку засмічених частин селища, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, вивезти сміття.

Цього річ весняну толоку вирішили проводити на передодні Дня довкілля. Тож сосницька громада,  комунальні та інші підприємства, установи, організації взялись за граблі, віники та інший інвентар і з хвацьким настроєм почали наводити порядки в своєму рідному селищі.

Наголошуємо на тому, що власники та орендарі магазинів, офісів, керівники установ, організацій та підприємств повинні забезпечити прибирання прилеглих територій. Жителі також мають привести до належного естетичного вигляду і санітарного стану свої прибудинкові території.

Дуже дякуємо всім, хто взяв участь у сьогоднішній толоці і зробив наше селище ще кращим. Також закликаємо всіх інших приєднатися до цієї акції  – організуйте прибирання прилеглих та закріплених за вами територій, приберіться біля своїх будинків.

Давайте зробимо нашу Сосницю чистою та гарною разом, всією громадою!