Привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

День Збройних Сил України – це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію – захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора.

Традиційно щороку День Збройних Сил України відзначається 6 грудня. За 27 років свого існування Збройні Сили України стали провідною частиною оборонного сектору країни та довели свою спроможність якісно виконувати покладені на них завдання.

Тому в день свята, 6 грудня, Олександр Клименко, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури разом з головним спеціалістом цього відділу Юрієм Рублевським привітали військовослужбовців Сосницького районного військового комісаріату з їхнім професійним святом, подякували їм за ту нелегку службу, яку вони несуть. Побажали міцного здоров’я, добра, злагоди, достатку і мирного неба над головою.

Сосницька селищна рада