Привітання селищного голови з Днем працівника соціальної сфери

Дорогі жителі Сосниччини!

У нашій країні 5 листопада відзначається День працівника соціальної сфери.

Тож сердечно вітаю з професійним святом усіх, хто присвятив себе турботі про інших!

Найскладніша і відповідальна робота – це робота з людьми. Тим більше з людьми, які потребують постійної підтримки. Від вашого ставлення до ветеранів, інвалідів, пенсіонерів, багатодітних та малозабезпечених сімей багато в чому залежить якість їх життя.

Щодня Ви надаєте своєчасну і ефективну допомогу всім, хто потребує особливої ​​уваги держави і суспільства, хто опинився у важкій життєвій ситуації. Саме Ви, соціальні працівники, повертаєте людям віру в себе, даєте їм можливість відчути свою суспільну значимість, знову відчути радість життя і надійне плече поруч з собою. Щодня Ви розбираєтеся в перипетіях складних сімейних відносин, даєте відповіді на самі різні побутові питання, та й просто підтримуєте людей добрим словом.

Спасибі Вам за самовіддану працю і душевне тепло, яке Ви даруєте людям. Бажаю всім фахівцям сфери соціального забезпечення міцного здоров’я і нових трудових успіхів! І нехай та увага і добро, яке Ви щодня робите людям, повернеться вам у сто крат, обернеться для вас особистим щастям, повагою і благополуччям.

З повагою
селищний голова
Андрій Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: