Привітання селищного голови з Днем знань 2017 року

Дорогі педагоги і школярі! Шановні батьки!

Вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року!

Це свято має особливе значення для всієї нашої країни. Воно нерозривно пов’язане з новими починаннями й можливостями, новими ідеями, сміливими експериментами, радісними відкриттями і вірою в майбутнє.

Людина вчиться протягом всього свого життя, освоює вміння і навички, здобуває нові знання, а старт всього цього дає школа. Ми всі починали доросле життя зі шкільної лави і в цей день згадуємо своїх перших вчителів, дякуємо їм за величезне терпіння, увагу, чуйність і любов.

Сьогодні для більшості учнів звично продзвенить перший дзвоник на початку вже звичного, але від цього не менш напруженого нового навчального року. Сьогодні ще на один крок ви стаєте ближче до дорослого життя.

Для зовсім юних школярів перший навчальний рік завжди найважливіший. Цей день – самий довгоочікуваний для них, тому що вони вступають в абсолютно нове, ще незнайоме, але дуже яскраве і насичене життя. Бажаю удачі і успіхів тим, хто робить перші кроки на нелегкому, але повному відкриттів шляху.

У випускників попереду роки серйозної роботи, подолання труднощів, але в той же час – час успіхів, пошук нових друзів і набуття безцінних спогадів, які залишаються з вами на все життя. Тож нехай вас оточують вірні друзі і мудрі педагоги, супроводжують підтримка і розуміння батьків.

Сьогодні перед вчителями стоять принципово інші завдання: не просто передати знання, а навчити кожну дитину вчитися, максимально розкрити таланти кожного учня.

Тому педагогам – людям особливої ​​професії, яких відрізняють небайдуже ставлення до дітей, творчий підхід до процесу навчання, побажаю мудрості та успіхів у такій важливій і відповідальній справі.

Бажаю всім Вам успіхів на цьому шляху, незмінно високих оцінок, гордості за досягнуті в навчанні результати, міцного здоров’я, натхнення та здійснення заповітних мрій. Впевнено підкоряйте найскладніші вершини знань і завжди пам’ятайте, що ви – Українці.

З повагою
селищний голова
Андрій Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: