Привітання селищного голови з Днем знань

Сьогодні у  всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік, а перший його день, 1 вересня – День знань!

Свято 1-го вересня – це початок нової сторінки у житті учня та студента, це – новий етап для кожного навчального закладу, кожної школи, ВУЗу. До навчального року з хвилюванням готуються усі: від найменших першокласників, які сьогодні вперше переступають поріг школи, до студентів, які опановують майбутню професію.

Також це свято для усіх вчителів, викладачів, працівників освіти. Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Тож дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння, ми вдячні Вам за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями. Бажаємо Вам, на довгі роки залишатися носіями всього нового, передового і прогресивного, успіхів у Вашій праці виховання та навчання підростаючого покоління, вдалої реалізації ваших професійних планів та задумів, гарних учнів, здоров’я, сімейного затишку, добра, достатку і мирного неба над головою!

Шановні учні! Вітаємо Вас з Днем знань  та початком нового навчального року та бажаємо Вам миру, добра, успіхів в навчанні та здобутті нових знань, нових позитивних вражень в шкільному житті!

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, натхнення та здійснення заповітних мрій. Впевнено підкоряйте найскладніші вершини знань і завжди пам’ятайте, що ви – Українці.

З повагою
селищний голова
Андрій Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: