Привітання з Днем підприємця України

Шановні підприємці нашої громади!

Підприємцями, як відомо, не народжуються, підприємцями стають. Одного разу ви ризикнули почати свою справу. Результати навколо нас – світ, в якому ми живемо, створений підприємцями. Вами – сміливими, ініціативними, наполегливими.

Підприємництво – це капітал нашої країни. Капітал, створений з великими труднощами. Капітал, який ми не маємо права втратити.

Вести бізнес завжди непросто, але сьогодні непросто особливо. І ви проявляєте себе гідно: зберігаєте колективи, проявляєте себе відповідально по відношенню до партнерів, до своїх клієнтів. І ми намагаємося робити все, щоб допомогти вам у цьому.

Наше спільне завдання – адаптуватися до нової ситуації, подолати ті проблеми, які накопичилися, знайти нові точки зростання.

Дорогі друзі, бажаємо вам і вашим рідним здоров’я, наполегливості та віри в себе.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний