Привітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Шановні працівники установ культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть теплі і щирі вітання з вашим професійним святом!

Сам факт появи цього свята – це свідчення визнання і високої значимості вашої творчої праці. Культура формує духовне надбання нації, забезпечує надійний зв’язок між поколіннями, впливає на моральні засади суспільства, прививає любов до Батьківщини, до свого народу і його історії.

Саме у вашій творчій сфері все тримається на людях – творцях і ентузіастах, закоханих в свою справу, кожен з яких незамінний на своєму місці. Ви працюєте тоді, коли інші відпочивають, щедро віддаєте людям багатство своєї душі, гармонію, радість спілкування з прекрасним.

Впевнені, що і в подальшому ваші творча праця, талант і майстерність будуть знаходити самий гарячий відгук у серцях жителів і гостей нашого краю.

Бажаємо всім святкового настрою і невичерпної творчої наснаги, грандіозних досягнень і морального задоволення від отриманих результатів! Нехай ваша праця буде гідно винагороджена, а заслуги не залишаться непоміченими!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний