Привітання з днем працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть щирі вітання з професійним святом!

День соціального працівника в українському календарі свідчить про визнання значущості цієї професії, що вимагає прояви особливих якостей: чуйності, доброти, співчуття і співпереживання.

Сфера соціального захисту багатогранна. Поруч з нами живуть ветерани війни і праці, самотні пенсіонери, діти-сироти, інваліди, малозабезпечені сім’ї. Тому праця соціальних працівників потребує не тільки професійних навичок, досвіду і знань, а й величезного терпіння, вміння співпереживати, допомагати добрим словом і дарувати радість спілкування.

За що і дякую всім фахівціям соціальної сфери, а також за високий професіоналізм, відданість справі, готовність прийти на допомогу людям.

Бажаю Вам міцного здоров’я і нових трудових успіхів! І нехай та увага і добро, яке Ви щодня робите людям, повернеться вам у сто крат, обернеться для вас особистим щастям, повагою і благополуччям.

Від імені виконуючих обов’язки старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний