Привітання з Днем працівників статистики

Шановні працівники органів статистики!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом.

Цифри – найточніший і об’єктивний показник практично всіх процесів, що відбуваються в нашому житті. І в наш час без людей, які розуміють цю мову цифр, неможливо уявити собі роботу жодної галузі економіки, жодного органу влади.

На сьогоднішній день статистика має одне з найважливіших значень в справі реалізації ефективної соціально-економічної політики держави, удосконаленні найважливіших сфер нашого життя. Завдяки вашій щоденній роботі керівництво всієї України отримує найважливішу інформацію, від якої залежить подальший її розвиток.

Сьогодні в сфері статистики по всьому світу впроваджуються передові інформаційні технології, що підвищують ефективність роботи, надійність і об’єктивність досліджень. Тому я упевнений, що ви і в подальшому будете працювати над підвищенням свого професійного рівня, вивчати міжнародний досвід і впроваджувати його в практику своєї повсякденної діяльності.

Від щирого серця дякую вам за вашу працю. У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та подальших успіхів.

Від імені виконуючих обов’язки старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада