Привітання з Міжнародним днем лікаря

День лікаря відзначається в перший понеділок жовтня. Це міжнародне свято, яке було введене з ініціативи ВООЗ (всесвітньої організації охорони здоров’я). Сьогодні його в знак солідарності відзначають лікарі всього світу.

В Україні привітання з Міжнародним днем ​​лікаря звучать нечасто. Це свято ще не прижилося, не набуло світового масштабу, ймовірно, через наявність традиційного Дня медичного працівника, яке відзначають в червні.

Але не залежно від дат святкувань, громадянства, національності або віку всіх лікарів об’єднує одна місія – порятунок людських життів.  Праця лікаря в усі часи була найбільш шанованою, найшляхетнішою, найвідповідальнішою. Справжнім медикам притаманні такі чудові якості, як гуманізм, милосердя, самопожертва. Тому в День лікаря висловлюємо величезну подяку всім, хто день у день рятує людські життя, стоїть на сторожі здоров’я народу.

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Здоров’я вам, благополуччя, мудрості і творчої ініціативи!

Будьте щасливі!

Сосницька селищна рада