Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні колеги, депутати селищної та районної ради всіх скликань, члени виконавчого комітету, муніципальні службовці, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування та активісти органів муніципальної служби! І усі громадяни, виборці, які вболівають за проблеми Сосниччини!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Ваша наполеглива праця, високий професіоналізм, відповідальність, чуйність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову Сосниччини.  Тому нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду щасливою і багатою!

Бажаю усім, хто працює на благо нашого краю, міцного здоров`я, достатку й благополуччя, витримки, мудрості та оптимізму і лише позитивної енергетики.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний